dizisiizler Profile

Mehmet Gunsu

Join Date:
2015-09-10

Blogs Owned

Star TV ekranlarinda bir ask hikayesinin baslayacagi olan dizisi "Hatirla Gönül izle".. yeni bolumleri ve begenilen guzel oyunculari ile birlikte evlerinize konuk olmaya geliyor.

Visit Follow

Other Tags: hatırla gönül, hatırla gönül izle, hatırla gönül dizisi, hatırla gönül full izle, hatırla gönül hd izle

Kanal D ekranlarinin baba ile oglunun anlatildigi "Bir Deniz Hikayesi izle" usta.. oyunculari ve ask, dram gibi konularin yer aldigi mukemmel bir dizi olarak sizlerle.

Visit Follow

Other Tags: Bir Deniz Hikayesi, Bir Deniz Hikayesi izle, Bir Deniz Hikayesi Dizisi, Bir Deniz Hikayesi full izle, Bir Deniz Hikayesi seyret

Star TV ekranlarinin reyting rekorlari kirmaya hazirlandigi tv dizisi "Kara Sevda izle".. unlu oyuncularin gorev aldigi buyuk begeni ile takip edilen dizidir.

Visit Follow

Other Tags: kara sevda, kara sevda izle, kara sevda dizisi izle, kara sevda oyuculari

Atv ekranlarinda çok eğlenceli bir dizi olan Evli Ve Öfkeli izle başlıyor.Aldatılan dört.. kadının hayatlarının anlatıldığı çok renkli aşk ve maceranın yaşatıldığı dizi.. sizlerle.

Visit Follow

Other Tags: evli ve öfkeli, evli ve öfkeli izle, evli ve öfkeli dizisi, evli ve öfkeli seyret, evli ve öfkeli hd

Show TV ekranların da yeni başlayacak olan macera ve aşk dolu dizisi "Mayıs Kraliçesi.. izle" televizyon ekranlarinizda yerini alacaktir.Cok guzel dizi senaryosu ve cok degerli.. oyuncular ile karsiniza cikacaktir.

Visit Follow

Other Tags: mayıs kraliçesi, mayıs kraliçesi izle, mayıs kraliçesi dizisi, mayıs kraliçesi full, mayıs kraliçesi hd

Kanal D ekranlarinda eylül ayı dizilerinden birisi olarak ekrana gelecek olan "Düş Tarlası.. izle" dizisi çok yakında televizyonda yerini alacaktır.Dizi fanları tarafından büyük bir.. beklenti ile takip edilen dizidir.

Visit Follow

Other Tags: düş tarlası, düş tarlası izle, düş tarlası dizisi, düş tarlası hd, düş tarlası full

Star TV izleyicilerinin aylardır merakla beklediği dizi "Cesaret izle" çok kısa zaman.. içerisinde ekranlarda yerini alıyor.Muhteşem Yüzyıldan da hatırladığımız Meryem Uzerli,.. dizimizin başrol oyuncusudur.

Visit Follow

Other Tags: cesaret, cesaret izle, cesaret dizisi, cesaret full izle, cesaret hd izle

Atv ekranlarinin eylül ayi dizilerinden olan "Beyaz Gece" dizi severler tarafindan.. büyük bir takip içerisine alınmıştır.Dizinin konusu sır gibi saklandığı ve oyuncuların.. kimler oldugu şimdilik net değildir.

Visit Follow

Other Tags: beyaz gece, beyaz gece izle, beyaz gece dizisi, beyaz gece seyret, beyaz gece full

Latest Blog Posts

8
Blogs
0
Followers
0
Following